Понеділок, Березень 27

Два українських проекти на Kickstarter зібрали понад 50% коштів в перші години

На Kickstarter вийшли відразу два українські проекти в сфері street fashion — рюкзак Huru і куртка City Jacket, які в перші ж години зібрали понад 50% потрібної суми, повідомляє ain.ua.

HURU — непромокаючий рюкзак для міста та подорожей з довічною гарантією і вбудованою поясною сумкою. Рюкзак пошитий вручну з високоякісного непромокаючого матеріалу, а також характеризується багатофункціональністю. Він має відділення з термоізоляцією для продуктів і напоїв, непромокалючий капюшон, його розміри можуть збільшуватися майже в двічі і т.д.

Розробик HURU — українець Олег Власенко, серійний підприємець і мандрівник. На запуск проекту він планує зібрати $ 15 000, десять з яких вдалося залучити вже за перші 10 годин з моменту запуску кампанії. Ціна рюкзака складає $ 350, проте на Kickstarter його можна купити зі знижкою — від $ 249.

Куртка-трансформер City Jacket зібрала $ 18 000 з заявлених $ 20 000 менше ніж за добу. Проект розробила українська команда Riot Division (Олег Мороз і Андрій Титаренко). Куртка має безліч кишень, не боїться води, а ще вміє перетворюватися з довгої в коротку легким рухом руки. І навіть в сумку.

На Kickstarter куртка стартує від $ 99. У роздробі City Jacket планує продавати по $ 199.

Comments are closed.

Send this to a friend