Понеділок, Березень 27

Їстівні стаканчики для кави не псують довкілля

У Болгарії придумали їстівні стаканчики для кави. Младен Джалузов і Мирослав Запрянов з Пловдива(Болгарія) створили їстівний стаканчик для кави Cupffee.

Виготовлене з вафлі горнятко, яке зберігає хрусткі властивості до 40 хвилин, стане чудовою альтернативою поширеним сьогодні пластиковим стаканчикам і дозволить зменшити кількість відходів, передає Велика Епоха.

Хрустке еco friendly-горнятко дуже смачне та підходить не тільки для кави, але і для всіх видів гарячих і холодних напоїв, а також для будь-яких інших рідин.

Теплостійкість і вологостійкість Cupffee досягається без будь-яких покриттів або шарів, і горнятко не змінює смаку напою.

З гігієнічних міркувань у нижній частині Cupffee є обгортка, яка дозволяє не торкатися безпосереднього стаканчика. Етикетка також ізолює Cupffee від поверхні, на яку вона ставиться. На етикетці є логотип компанії, рекомендований час використання (близько 40 хвилин) і місце для реклами.

Вафельний стаканчик Cupffee виробляється в основному з натуральних зернових продуктів і містить глютен. Cupffee можна з’їсти або викинути, адже він повністю розкладеться через декілька тижнів на відміну від паперових стаканчиків, які через особливе покриття рідко приймають на переробку.

Comments are closed.

Send this to a friend