П’ятниця, Січень 24

Китай планує заборонити випуск бензинових та дизельних авто

Китай планує заборонити виробництво автомобілей, що мають лише бензиновий чи дизельний двигун. Таким чином, він приєднається до ряду країн, які вже ввели таку заборону на авто, що будуть вироблятися після визначеного року, – повідомляє Bloomberg.

Заступник Міністра промисловості та інформатизації Китаю повідомив, що Уряд працює з представниками інших відомств для того, щоб визначити оптимальну дату переходу Китаю на гібридні та електродвигуни. Цей крок матиме серйозний вплив не лише на екологію та економіку Китаю, але і світу загалом.

За словами представника Chery Automobile Co, одного з найкрупніших експортерів пасажирських авто у Китаї, китайському ринку потрібен час щонайменше до 2040 року для реалізації таких кардинальних змін.

Одночасно з тим, Уряд Китаю планує продовжувати надавати субсидії місцевим виробникам електрокарів та гібридів з метою подальшого посилення їх позицій на ринку. До прикладу, за перші 7 місяців поточного року, китайські виробники електрокарів BYD та Beijing Electric Vehicle продали, відповідно, 47 тисяч та 38 тисяч електромобілей чи гібридних авто. В той самий час, компанія General Motors продала лише 738 машин з квітня місяця.

Як відомо, раніше Франція, Норвегія та Великобританія висловили свій намір заборонити випуск повністю бензинових та дизельних авто після 2040 року. На 8 років випередити їх вирішила Шотландія, яка передбачає введення відповідної заборони з 2032 року. Революція у світі електромобілів призвела до змін на ринку металів.

Comments are closed.

Send this to a friend