Понеділок, Березень 27

BMW випустить безпровідну зарядну станцію для автомобілів

Компанія BMW випустить безпровідну зарядку для одного зі своїх електромобілів. Технологія зарядного пристрою представлена ​​на ринку і існує вже не один рік, проте для автомобілів така функція — новинка, повідомляє The Verge.

Вона являє собою пристрій, який підключається проводом до розетки і розміщується на підлозі в гаражі. Для того щоб вона спрацювала, потрібно здійнити повну зупинку автомобілем і лише, коли сенсори визначать, що парковка здійснена — зарядне запрацює.

Зарядна станція призначена тільки для гібридної моделі 530e iPerformance. Панель здатна зарядити акумулятор BMW ємністю 9,4 кВт/год за 3,5 години, при потужності 3,2 кВт. За словами представника відділу BMW North America, технологія як і раніше проходить випробування і зараз знаходиться на оцінці у відповідних органів в США і Канаді.

Щодо інших країн, то там BMW планує випустити зарядну станцію на початку наступного року, але знову ж тільки для моделі 530e iPerformance. Інші моделі серії iPerformance, включаючи 330e, 740e, X5, а також повністю електричні i3 і i8 отримають підтримку такої технології пізніше.

Беручи до уваги те, що більш точних відомостей про запуск зарядної станції, як і про її майбутній ціні, поки немає, BMW може стати першим автовиробником, що пропонує подібну технологію.

Comments are closed.

Send this to a friend