Понеділок, Березень 27

BMW відкрили найбільший автоцентр у Східній Європі

Нещодавно новий імпортерсько-дилерський центр офіційного імпортера автомобілів BMW в Україні “АВТ Баварія”, який став найбільшим центром цього автобренда у Східній Європі, офіційно відкрився на Бориспільському шосе під Києвом.

«Україна робить вагомий внесок у світовий успіх компанії BMW. У 2017 році ми святкуватимемо 20 років співпраці з українським імпортером», – цитує член Ради директорів BMW Іан Робертсон.

Центр будували майже 2 роки. Конструкція відповідає останнім стандартам, близько 700 кв.м., одночасно можуть експонувати до 15 автомобілів, що дозволяє охопити майже весь модельний ряд BMW. Новий центр надаватиме повний спектр послуг. Крім продажу нових автомобілів, буде функціонувати програма trade-in сертифікованих автомобілів з пробігом BMW Premium Selection. Обов’язково включені послуги на кредитування, фінансування, страхування, ремонт і технічне обслуговування автомобілів.

“Дуже вражений відмінним керівництвом і відданою командою, а також розвиненою дилерською мережею”,- зазначив Іан Робертсон

BMW AG і BMW Україна вручили Київській міській адміністрації автомобіль BMW X3, який повністю обладнаний як машина невідкладної медичної допомоги, для однієї з міських лікарень.
У серпні 2017 року зробили підсумки продажів і марка входить у ТОП-10 продажів всіх легкових автомобілів в Україні, частка на ринку прирівнюється у 3,54%. І є лідером у продажі авто преміум-класа.
За 2016 рік в Україні було продано 3025 автомобілів марки BMW. Це на 70,6% більше ніж у 2017 році, поділилися на Delo.ua.

Comments are closed.

Send this to a friend