Понеділок, Березень 27

У Вінниці виготовлятимуть обладнання для Pepsi і Coca-Cola

До кінця 2017 року повинно бути завершене будівництво першої черги нового заводу холодильного обладнання компанії “UBC Group”. Підприємство буде розташовано у Вінниці на території індустріального парку. Прогнозують, що навесні 2018 року на роботу вийдуть вже 500 працівників, а в майбутньому до 1200 працівників, повідомляє Vinnitsa.info.

Площа заводу – понад 16,5 тисяч квадратних метрів. “Green coo” вироблятиме морозильні лари та холодильні шафи для таких відомих брендів як “Coca-Cola”, “Pepsi” та інші. Головне приміщення будують за принципом конструктора – оцинковані балки та профілі скручують болтами, без зварювання. Металеві каркаси привезені зі Швеції. Адміністративну частину збудували традиційно – з цегли. Сьогодні роботи завершені на 60-70%.

Компанія відкриває перспективи для молодих спеціалістів з місцевих ВНЗ.

“Три роки тому ми навіть не могли уявити, що все набуде таких масштабів – і в плані працевлаштування, і в розмірі інвестицій. Ми говоримо про 10 млн євро інвестицій. Прогнозовано, середня зарплата складатиме 10 тис. грн. Ідея співпраці з вищими навчальними закладами, професійними технічними училищами. Це теж дуже важливо, тому що якість освіти та науки потребує великої уваги”, – зазначив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Всередині “Green cool” встановлять унікальну камеру для випробовування обладнання, в якій можна змінювати кліматичні умови. Будівництво заводу розпочалося в жовтні 2016 року. Третій етап спорудження планують завершити у 2020 році.

“UBC Group” – одна з найбільших компаній промислового холодильного обладнання в Східній Європі. Компанія працює понад 20 років та постачає продукцію у 120 країн світу. Серед її клієнтів є такі відомі торгові марки, як Coca-Cola, Pepsi, Carlsberg, Heineken, ABInBev, SABMiller, MolsonCoors, Nestlé.

Comments are closed.

Send this to a friend