Понеділок, Березень 27

Українець залучив $ 7,6 млн на освітній проект для дітей

Американський освітній проект для дітей Piper, одним із співзасновників і головний виконавчий директор якого є розробник з українським корінням Марк Павлюковскій, привернув раунд інвестиції серії А обсягом $ 7,6 млн, розповідає AIN.

Стартап розробляє комп’ютер-конструктор Piper, який призначений для дітей віком 8-14 років. До складу конструктора входить фанерний корпус, дисплей, плата для мікросхем, вимикачі, дроти, батареї, динаміки, дзвінки і мишки. Комп’ютер працює на базі Raspberry Pi. Зібравши конструктор, діти зможуть грати на ньому в освітню версію Minecraft. Вартість такого конструктора становить $ 300. Зараз його використовують в більш ніж 500 школах.

СЕО компанії, Марк Павлюковскій, впевнений, що комп’ютерний набір Piper, буде стимулювати розвиток дітей за рахунок надання їм можливості створювати, а не пасивно споживати контент з екрану.
Команда стартапа планує направити залучені кошти в «розширення екосистеми продуктів, яка дозволить дітям різного віку поступово покращувати STEM-навички».

Це вже другий інвестиційний раунд для цього проекту. В першому раунді стартап залучив близько $ 2,1 млн. Від Прінстонського університету, фондів Reach Capital, FoundersXFund, акселератора 500 Startups, співзасновника Skype Яана Таллінна і співзасновника Makey Makey Джея Сільвера.

Засновник Piper, Марк Павлюковскій, народився в Україні, але в 9 років переїхав до США разом з мамою, яка на той момент вчилася в Америці. Марк вчився в Прінстоні, потім в Оксфорді, але не довчився і зайнявся власним стартапом.

Comments are closed.

Send this to a friend