Понеділок, Березень 27

Два китайські гіганти створять найбільшу залізничну компанію

Німецький “Siemens” і французький “Alstom” мають намір об’єднати свої підрозділи з виробництва поїздів, тим самим створити конкурента китайському “CRRC”, повідомляє Inventure.

Німецька компанія “Siemens”, що випускає поїзда ICE (InterCityExpress) разом з французькою фірмою “Alstom”, який виробляє швидкісні поїзди TGV та AGV, збираються об’єднати виробництво поїздів. Раніше “Alstom” був прямим конкурентом “Siemens”.

Головна ідея – створити європейський залізничний гігант. Компанії вже підписали угоду. Новостворену компанію планують назвати “Siemens Alstom”. Компанія “Siemens” буде володіти 50% акцій об’єднаної компанії.

Керівником нового концерну мають назначити главу “Alstom” Анрі Пупар-Лафаржу. Він вважає, що таке об’єднання є “ключовим моментом в історії Alstom”.

Кількість співробітників нової компанії “Siemens Alstom” сягатиме майже 62 тис. осіб, які працюють більше ніж в 60 країнах світу. Оборот компанії складе 15,3 млрд євро.

“Siemens” — друга у світі та найбільша у Європі міжнародна компанія, що працює у галузі електротехніки, електроніки, енергетики, машинобудування, медицини, зв’язку та світлотехніки. За рейтингом найбільших публічних компаній світу у 2011 році журналу “Forbs”, компанія займала 50 місце, а прибуток складав 73 млрд євро.

“Alstom” — велика французька машинобудівна компанія, одна зі світових лідерів у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. За 2010 рік компанія отримала близько 19,7 млрд євро.

Comments are closed.

Send this to a friend