П’ятниця, Червень 2

“Електрон” розпочинає випуск автобусів середньої місткості

Вже у 2018 році почнуть продавати перші автобуси, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Автобуси будуть випускатися середньої місткості, спеціально розроблені для зручності.

Була проведена зустріч з керівником “Електрону”, ЛКП “Львівелектротранс” і з цілою командою. І гарна новина, що “Електрон” готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості і наступного року можна буде придбати перші взірці такого транспорту, розповідає Національний промисловий портал.

“Так ми збільшимо кількість робочих місць на підприємстві і дійсно будемо мати у Львові ще один виріб, яким будемо пишатися. Окрім автобусів, ми будемо купляти трамваї і тролейбуси. Згідно з програмою, яку ми впроваджуємо в життя, до 2020 року понад 20% буде оновлено громадський транспорт міста Львова. У наступному році, маючи підтримку Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку, ми отримаємо кошти на оновлення рухомого складу транспорту у місті”, – зазначив мер Львову.

Корпорація “Електрон” — багатогалузева корпорація з виробництва продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення. Сучасний «Електрон» активно розвивається, як машинобудівна корпорація. Зокрема, сьогодні підприємство виготовляє трамвайні вагони для колій різної ширини – 1000 мм, 1435 мм та 1524 мм – це не лише для потреб українських міст, але й на експорт у країни СНД та Європейського Союзу.

Comments are closed.

Send this to a friend