Понеділок, Лютий 24

Зустрічайте нову спортивну арену-трансформер у столиці

В Київській міській адміністрації підписали договір на будівництво нового спортивного комплексу. Це буде багатофункціональна спортивна арена на проспекті Ватутіна в Деснянському районі міста Києва. Київське інвестиційне агентство провело конкурс, і право на будівництво багатофункціональної спортивної арени на проспекті Ватутіна отримала компанія ” А СКАЙ “.

«І я радий, що сьогодні місто підписує інвестиційний договір. І незабаром в столиці з’явиться нова сучасна арена”, – зазначив Кличко .

Сучасна арена-трансформер на ділянці в 1,5 га буде обладнана за найвищими стандартами. Місткість арени складатиме від 4,5 до 8 тисяч глядачів. Призначення спортивного комплексу буде не тільки для різних видів спорту, але і для використання в якості концерт-холу та виставкового комплексу. Можливості арени дозволять проводити футбольні, баскетбольні та інші спортивні змагання.

“Під час проведення Євробачення в Києві, ми відчули гостру потребу великого міста у такій арені. Приміщення-трансформери – це великий магніт, який притягує спортивні та культурні заходи”, – наголосив Віталій Кличко – міський голова Києва.

Орієнтовна вартість інвестицій в будівництво – близько 270 мільйонів  гривень. За словами представниці компанії “А Скай” Юлії Ванченко, зараз проект знаходиться на стадії проектування, а будівництво планують розпочати через 10 місяців.

Comments are closed.

Send this to a friend