Понеділок, Березень 27

У 2018 році з’явиться новий виставковий центр на ВДНГ

Національний комплекс “Експоцентр України”, що на ВДНГ провів конкурс щодо створення нового виставкового центру. 21 вересня 2017 року перемогу отримала компанія ТОВ «Експоплаза».

Даний конкурс є важливим бізнес-кейсом для розвитку ВДНГ. Головні критерії відбору на конкурс були: надійне фінансування проекту, розвиток інфраструктури, що покращить розвиток ВДНГ. Важлива умова була — це створення нових робочих місць. Реалізація проекту дозволить вирішити завдання з благоустрою території. Інвестиційний проект реалізується за моделлю партнерства державного та приватного підприємців.

До кінця 2018 року виставковий центр повинен бути побудований, а інвестиції складуть близько $ 10,7 млн. Уряд України, підтримує повністю цей важливий для всіх проект.

На наступні 40 років передбачається 170-350 млн євро інвестицій на будівництво Музею науки, арт-резиденції, приміщень для дітей, освітніх центрів і виставкового центру міжнародного рівня. Керівництво ВДНГ обіцяє, що територію комплексу не забудують житловими будинками.
До кінця 2018 року виставковий центр повинен бути побудований, а інвестиції в нього складуть близько $ 10,7 млн.

ТОВ “ЕкспоПлаза” управляє виставковим центром ВЦ «КиївЕкспоПлаза», що розташований на Нивках. Кінцевими бенефіциарами компанії є Тетяна Титаренко-Мяснікова, Марина Мішнаєвська, Валерій Пекарь та Володимир Шмуклер, відповідно єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Закрита експозиційна площа Національного комплексу “Експоцентр України” становить 18 тис. кв. м, відрита площа — 21 тис. кв. м, демонстраційні майданчики і конкурсні поля — 30 тис. кв. м. На території комплексу розташовані 180 будинків і споруд, 20 із яких мають статус історичних пам’яток.

ТОВ “ЕкспоПлаза” управляє виставковим центром ВЦ «КиївЕкспоПлаза», що розташований на Нивках. Кінцевими бенефіциарами компанії є Татьяна Титаренко-Мясникова, Марина Мішнаєвська, Валерій Пекарь та Володимир Шмуклер.

Comments are closed.

Send this to a friend