Понеділок, Лютий 24

Україна отримає фонд фондів для фінансування стартапів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з Українською Асоціацією венчурного і приватного капіталу (UVCA) та обговорив створення «фонду фондів» для підтримки українських стартапів на умовах державно-приватного партнерства, повідомляє Interfax-Україна.

Перспектива такого проекту полягає в тому, що Фонд фондів інвестуватиме у нові венчурні фонди на конкурсній основі, які будуть фінансувати вже існуючі українські стартапи. Це дозволить збільшити інвестиції до загальнодержавних та розвинути українську інноваційну галузь.

Володимир Гройсман схвалив ідею створення Фонду Фондів, запропонував сформувати концепцію його роботи і поєднати з Радою інновацій. Такий проект може фінансуватися за рахунок Державного бюджету та коштів міжнародних інвесторів.

Голова уряду повідомив, що Україні потрібні створення таких систем підтримки інвестицій та інновацій, які сприятимуть розробці різних рішень та впровадженню їх в економіку, також – знімуть проблеми інвестиційного розвитку в напрямку бізнесу.

Учасниками цієї зустрічі стали голова наглядової ради UVCA, засновник і керівний партнер фонду AVentures Capital Андрій Колодюк, засновник і керівний партнер фонду Horizon Capital Олена Кошарна, а також виконавчий директор UVCA Ольга Афанасьєва.

Влітку 2016 року представники інвестиційного та IT-ринків звернулися до президента України Петра Порошенка з проханням створити “фонду фондів” для інвестування в існуючі та новостворені венчурні фонди і IT-стартапи.

Comments are closed.

Send this to a friend