Понеділок, Березень 27

Німецький холдинг Leoni відкрив другий завод на Прикарпатті

На Івано-Франківщині, а саме в Коломиї, запускають перший цех нового заводу німецької компанії “Leoni”, повідомляє DW.

До 2020 року в планах збільшити кількість робочих місць на заводі до 5 тис. осіб.

Першу чергу “Leoni” відкрили у п’ятницю 29 вересня у місті Коломиї, яка розрахована на 800 робочих місць. 2018 рік повинен збільшити кількість робітників на заводі до 2500 осіб. Майже 80% працівників заводу — це робітники-оператори виробництва, 20% —офісні працівники. Компанія обіцяє заробітну плату від 7 тис. грн і соціальний пакет. У такий пакет входитиме доставка на роботу та обід за лояльну ціну. Сума інвестицій в завод на першому етапі складе 16 млн євро.

Коломийський завод виготовлятиме кабельні мережі для автомобільної промисловості. Головними клієнтами компанії будуть автовиробники General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Caterpillar, DAF. Заводи німецької компанії “Leoni” працюють у 31 країні світу. В Україні компанія відкриває вже другий завод. Перший почав свою роботу в 2003 році у селі Нежухів (Львівська область) і забезпечує роботою близько 7 тис. працівників.

За право отримати такого європейського інвестора Коломия змагалась з іншими містами України. Перемогти конкурентів змогли тим, що запропонували компанії “Leoni” облаштувати усі комунікації за свій кошт. Навіть перенесли лінію електропередач та газопровід.

Автомобільна промисловість є головним клієнтом для якого “Leoni” розробляє і виготовляє продукцію — комплексні бортові системи з інтегрованою електронікою. Виготовлені на заводі “Leoni” в Україні кабельні мережі постачають на заводи Польщі, Словаччини, Угорщини, Чеської Республіки, Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії, Бельгії, Великобританії, США, Австрії, де комплектують автомобілі світових брендів.

Comments are closed.

Send this to a friend