Понеділок, Лютий 24

На Чернігівщині їстимуть хліб за латвійськими рецептами

В Чернігові відкрили хлібозавод, збудований із залученням іноземних інвестицій, повідомляє портал Чернігівської міської ради.

Зараз завод ще не вийшов на повну потужність, на ньому працюють 65 чернігівців. У майбутньому, за планами засновників, тут буде працевлаштовано 300 осіб.

ТОВ “Рижський хліб” збудували підприємці з Латвії. Цей завод є прикладом сучасного європейського виробництва, він був збудований майже з нуля за 15 місяців. Орієнтовна кількість залучених латвійський інвестицій сягає від 3 до 5 млн євро.

Зараз підприємство випускає 16 сортів продукції. Це 10 сортів хлібів – від кисло-солодких до житніх сорітв. А також 6 різновидів іншої продукції – грінок, чіпсів та сухариків. Продукція продаватиметься в різних містах України.

“Це надзвичайно позитивна подія, і я вдячний інвесторам за такий вчинок. Безумовно, це їх сміливий крок. У них нішева продукція, не широкого вжитку, і з точки зору логістики правильніше було би розміщати таке підприємство ближче до Києва або центральної частини України. Але вони прийшли сюди, тому що в нашому місті створені сприятливі умови. Я прошу передавати й усім потенційним інвесторам, що Чернігів комфортний для інвестицій. Влада, як мінімум, не заважає, а як максимум – підказує, допомагає. Робить усе, щоб інвестору з перших кроків було комфортно” – наголосив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Проектна потужність підприємства – 15 тон продукції на добу. Зараз, поки воно ще працює в тестовому режимі, випускається близько 3 тон.

Comments are closed.

Send this to a friend