Понеділок, Березень 27

General Electric будує найбільшу вітрову електростанцію у світі

Потужність електростанції Coopers Gap складе 453 МВт, повідомляє Inventure.

General Electric оголосила про наміри спільно з компанією AGL побудувати в Австралії найбільшу вітрову електростанцію. У 2019 році повинні ввести в експлуатацію й AGL зобов’язалася закуповувати вироблювану електроенергію за рекордно низькі ціни, близько $ 60 за МВт на рік, протягом перших п’яти років. В майбутньому угода може бути продовжена з більш низькою закупівельною ціною.

Вартість проекту оцінюється в $ 850 млн. Будівництво електростанції почне General Electric. Передбачається, що на станції будуть функціонувати 123 турбіни GE, які будуть виробляти приблизно 1,5 млн МВт енергії на рік, що достатньо забезпечити електроенергією понад 260 тис. будинків в Австралії. Географія Австралії сприяє впровадженню відновлюваних джерел енергії.

General Electric – американська компанія, виробник багатьох видів техніки, включаючи локомотиви, газові турбіни, авіаційні двигуни, медичне обладнання, побутову та освітлювальну техніку, техніку військового призначення та ін. Станом на 2015 рік компанія посідала 9 місце у списку найбільших публічних компаній Forbes Global 2000.

AGL Energy – публічна компанія, одна з найбільших продавців природного газу та електричної енергії в Австралії. Компанія виступає інвестором у проекти з відновлювання джерел енергії.

Comments are closed.

Send this to a friend