Понеділок, Березень 27

Перший інвестфонд в біткоіни відкривають у Канаді

Компанія “Evolve Funds” планує відкрити перший інвестиційний фонд з прив’язкою до курсу біткоіну, розповідає Inventure.

Компанія “Evolve Funds” вже подала заявку на відкриття першого в Канаді біржового інвестиційного фонду (ETF), який буде прив’язаний до ціни біткоіну. У компанії зазначають, що на даний час, доступ до біткоіну обмежений. Поки що, інвестори не можуть торгувати їм на звичайному брокерському рахунку.

Планується, що ETF закріпиться на Фондовій біржі Торонто (TSX) під тікером BITS. Представники “Evolve” додають, що новий фонд буде відтворювати виконання ф’ючерсів на біткоін на Чиказькій біржі опціонів (CBOE).

У світі налічують до 800 різних криптовалют, до них відноситься і біткоіни. Ні уряд, ні банки не контролюють всі ці валюти. Прихильники даного ринку вважають, що оборот цифрових валют робить транзакції через інтернет більш безпечними. У тому числі, це пов’язано з блокчейн (blockchain) технологією, що дозволяє записувати хронологію транзакції криптовалюта в публічну цифрову книгу.

З усіх криптовалют біткоін вважається найстарішою, його вік – 8,5 років. Також біткоін вважається і найдорожчою криптовалютою, що користується найбільшою популярністю. Історія біткоін починається з 2008 року, коли його творець з псевдонімом Сатоши Накамото, опублікував доказ концепції для біткоіну. У 2009 році доказ включили до розсилки cryptocurrency. Накамото покинув проект у 2010 році та зник, роботу продовжили інші розробники. Днем народження біткоін вважається 3 січня, коли Накамото замайнил перші 50 одиниць валюти.

Comments are closed.

Send this to a friend