Понеділок, Січень 20

Інвестиції в стартапи у сфері кібербезпеки

Коли мережа інтернет тільки починала входити у повсякденне життя, слово «кібербезпека» було на останньому плані і мало хто  цікавився що це таке. Зараз все інакше. Майже всі компанії представлені в Інтернеті, змушені приділяти велику увагу до захисту інтернет-порталів та конфіденційної інформації від зловмисників. Найпопулярнішими для кібершахраїв є компанії, які здійснюють валютні операції в інтернеті. Це платіжні послуги, фінансові посередники, компанії, що працюють в індустрії розваг у мережі.

Такі компанії змушені приділяти особливу увагу і гроші для забезпечення безпеки. Наприклад, найбільший покерний сайт для забезпечення безпеки клієнтів використовує комбінацію різних методів додаткової перевірки в поєднанні з великим персоналом служби безпеки, який виконує швидку перевірку кожної операції виведення коштів.

Різні організації вкладають величезні кошти для забезпечення належного рівня безпеки своїх клієнтів та бізнесу. Тому на даний час сфера підтримки стартапів з кібербезпеки завжди особливо актуальна для потенційних інвесторів. За такими проектами – майбутнє. Ця галузь постійно змінюється, укладаються нові угоди, спрямовані на підвищення рівня безпеки за допомогою новітніх розробок.

Наприклад, корпорація Symantec поглинула компанію Skycure. Остання відома розробкою платформи безпеки для мобільних пристроїв. Вартість угоди засекречена, але аналітики оцінюють її в більш ніж 250 млн доларів.

Економіка завжди страждає від злочинних схем кіберзлочинності. Компанія Microsoft підраховувала, скільки економіка може втратити від кіберзлочинів до 2020 року, якщо посилено не працювати над захистом даних. Сума може скласти близько 3 трлн $. Злочинні IT-атаки стають причиною збитку для мільйонів людей. Щорічний збиток спричиняє постійне збільшення інвестицій в рішення проблем кібербезпеки. Тільки робота професійних команд здатна відстежити небезпеку і впоратися з нею. Підсумок один: лише хороші інвестиції сприятимуть розвитку такої безпеки. Завдяки зростанню інвестицій в стартапи щодо запобігання крадіжок даних в майбутньому кіберзлочинцям буде набагато складніше реалізовувати свої задумки.

Comments are closed.

Send this to a friend