Понеділок, Березень 27

Основні правила інвестування в стартап

Зараз багато підприємців, які бажають втілити свої ідеї в життя і потенційних інвесторів, що хочуть вкласти кошти в проект, який принесе в майбутньому популярність і багато грошей, радить Startupline.
Отже, як правильно інвестувати в стартап? Потрібно знати, куди і як вкладати.

Вибираємо проект для вкладень.

Для початку потрібно вибрати галузь в яку збираєтеся інвестувати. Обирайте одну і досконало вивчіть. Чим більше ознайомитеся з матеріалами, тим більше у вас можливостей для коректної оцінки майбутнього проекту. Стартап може здаватися перспективним, але може з’ясуватися, що він занадто фантастичний або не користуватиметься популярністю у споживачів з різних причин. Останній фактор залежить ще й від території його впровадження. Якщо стартап, призначений для жителя США, навряд чи приживеться в Україні. Буде значна різниця між споживачами в менталітеті, в рівні життя і фінансового забезпечення.

Основні правила інвестування в стартап:

  • Команда проекту. Потрібно визначити рівень фахівців, які у них були проекти раніше і чи стали вони успішними? Якщо команда працює разом вперше, ризик інвестування зростає.
  • Оцінка можливого прибутку від проекту. Можна вкласти в декілька проектів, більшість проявлять себе, ніж один і провальний.
  • Перспективні напрямки. Краще вкладати гроші не в цікавий, а в перспективний проект.
  • Ознайомлення з повною інформацією стартапу, з бізнес-планом засновників, їхніми можливостями й методами. Важливо правильно оцінити проект і підхід до його реалізації самих стартаперів. Багато залежить від команди, на це теж потрібно звертати увагу.
  • Основна частина інвестицій потрібна на ранньому етапі стартапу. Для початківця інвестора складно передбачити, наскільки перспективним є проект.

Головне правило підприємця – у будь-який проект не можна вкладати останні або чужі гроші.

За допомогою можна звернутися до консультанта в цій сфері. Він допоможе вибирати найбільш слушний проект й оцінити рівні ризику. Це повинен бути професіонал у своїй справі, тому до його вибору потрібно також підходити дуже уважно. Довіряйте своїй інтуїції, будьте терплячими й поглиблюйте власні знання щодня.

Comments are closed.

Send this to a friend