Понеділок, Березень 27

Український стартап People.ia привернув $7 мільйонів

Стартап українських розробників People.ai, який на основі алгоритмів штучного інтелекту дає можливість менеджерам з продажу прогноз найбільш ефективного способу закрити операцію, залучив $7 млн інвестицій. Угода була закрита ще у вересні 2016 року після успішного стартапу, який на той момент проходив акселерацію в знаменитому Y Combinator. Проходячи програму в акселератор, команда запропонувала лаконічне рішення для продавців, яке викликало інтерес у інвесторів. На той час компанія отримала приблизно півтори тисячі пропозицій. У 2016 році проект з українським корінням People.ai залучив $450 тис. ангельських інвестицій, повідомляє AIN.

Лідируючим інвестором обрали венчурний фонд Lightspeed Venture Partners, також взяли участь Index Ventures, Shasta Ventures, Y Combinator і SV Angel Рона Конвея.

People.ai – це платформа, яка допомагає підвищити ефективність продавців, аналізуючи продуктивність і надаючи рекомендації щодо закриття угод. Так відстежуються дії продавців при спілкуванні з клієнтами. Технологія перевіряє електронну пошту, телефонні дзвінки, переговори і показує аналіз, який показує, витрачений час на кожному етапі операції, з ким зв’язалися менеджери і яким був результат.

Проект заснував уродженець Дніпра Олег Рогінський, він і являється генеральним директором. Кофаундером і CTO стартапа став Георгій Козлов, виходець з Херсона. People.ai – не перший успішний проект Олега Рогинского. У 2014 році він продав свою компанію Semantria за $10 млн американської Lexalytics.

Зараз серед клієнтів People.ai – такі компанії як Gainsight, Salesloft, PandaDoc в США, Starwind і Cogniance в Україні.

Comments are closed.

Send this to a friend