Понеділок, Березень 27

40 тонн меду на день – можливості нового заводу Beehive

На Черкащині відкрили новий завод з перероблення меду Beehive. На території майже 5000 кв. м виробляється близько 40 тонн натурального меду на день, який експортується в різні країни світу, повідомляє Інфо міст.

Компанія має великий штат співробітники – 155 осіб, на самому заводі близько 50. Мед постачають не тільки з пасіки, яка розташована поряд, а й з 6 областей України.

Генеральний директор заводу Олег Барановський, зазначив, що було дуже нелегко, але він запевняє, що в найближчий час продукт буде в кожній родині. На заході був присутній перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

Ще кілька років тому мало хто вірив, що цей бізнес існуватиме. Однак, на сьогодні Україна посідає перше місце в Європі, третє – у світі за експортом меду. Він подякував інвесторам та команді заводу за цей розвиток, висловив впевненість у тому, що з таким бізнесом село почне швидко розвиватися.
Приємно що саме тут, в селищі Чорнявці, що майже в центрі України, ми маємо підприємство з високими стандартами, якому нема аналогів ні в Україні, ні в Європі. “Нам приємно, що створюються такі умови для бізнесу, щоб такі підприємства відкривалися на території Черкащини”, – сказав на урочистостях голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Будівництво заводу розпочали ще три роки тому. На фоні тих подій, які відбувалися у країні казати про розвиток інвестицій було складно.

Керівництво впевнено, що в найближчому майбутньому мед буде на полицях магазинів США, Канади та багатьох країн Європи.

Після офіційної презентації на гостей чекала екскурсія у приміщенні заводу. “Пишаюся тим, що я побачив і почув. Це стандарти найвищої європейської якості”, – поділився враженнями Степан Кубів. В планах відкриття нових ринків: Азії, Африки, арабських країн. Підприємство має технопасіки, багато процесів на ній автоматизовані, на всіх етапах, контролюється якість меду.

Comments are closed.

Send this to a friend