П’ятниця, Січень 24

“Наша ряба” планує придбати третій завод в Європі

Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (торговельна марка “Наша ряба”) має в планах придбати третій завод в Європі для виробництва м’ясних напівфабрикатів.
Про це повідомляє delo.ua.

Начальниця відділу по роботі з інвесторами “Миронівського хлібопродукту” Анастасія Соботюк, наголосила, що за підсумками 2017 року компанія планує експортувати в Європу до 200 – 220 тис. тонн м’яса проти 190 тис. тонн у 2016 році. Таким чином агрохолдинг нарощує експорт і переробку м’яса в ЄС.

На двох підприємствах холдингу – в Нідерландах і Словаччині “Миронівський хлібопродукт” поставляє охолоджені напівтуші, які перероблюються саме на цих заводах. В Нідерландах підприємство працює на максимальній потужності – 1,5 тис. тонн продукції на місяць. У Словаччині потужність у три рази більша, але повністю підприємство поки не залучено. Після запуску другої черги Вінницької птахофабрики, підприємство в Словаччині завантажать повністю. Будівництво другої лінії Вінницької птахофабрики почали у 2017 році й вже в 2020 році в планах наростити виробництво до 730 тис. тонн.

За словами Анастасії Соботюк, м’ясні напівфабрикати дуже актуальні на ринку ЄС, тому у планах компанії налагодити виробництво для європейського ринку. У планах компанії також налагодити виробництво м’ясних напівфабрикатів для європейського ринку.

“Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. За оцінками самої компанії, вона займає 55% українського ринку курятини. Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

У 2016 році “Миронівський хлібопродукт” запустив завод в Нідерландах, інвестиції в проект становили $3,5 млн. У 2017 році відкрив підприємство в Словаччині. Обсяг інвестицій – близько $3 млн.

Comments are closed.

Send this to a friend