Понеділок, Березень 27

Alibaba інвестує $ 15 млрд у розвиток логістики

“Alibaba” — китайський інтернет-гігант збирається фінансувати у наукові дослідження та розробки в області логістики, розповідає Inventure.

“Alibaba Group Holding” розповіли про інвестиції, які будуть спрямовані на збільшення обсягів досліджень і розробок в галузі логістики, у тому числі на розвиток інтелектуального зберігання, інтелектуальної доставки та глобальної логістичної інфраструктури. У компанії впевнені, що всі ці напрямки є основою для побудови глобальної логістичної мережі майбутнього.

Також “Alibaba” придбала ще 4% акцій логістичної компанії “Cainiao Smart Logistics Network”, збільшивши свій пакет з 47% до 51%.

Керівництво “Alibaba” вважає, що такий крок дозволить підвищити ефективність і знизити витрати в логістичному секторі Китаю.

“Alibaba” розраховує на те, що за допомогою розширення можливостей своєї логістичної системи й збільшення обсягу інвестицій сприятиме впровадженню стратегії компанії по інтеграції онлайн і оффлайн торгівлі, що дозволить створити єдину комплексну систему для покупців.

“Alibaba Group” заснував Джек Ма в 1999 році. На сьогодні  група є найбільшою китайською інтернет-компанією. “Alibaba” знаходиться у приватній власності й базується в Китаї, в місті Ханчжоу. Основними видами діяльності є торгові операції між компаніями за схемою B2B, роздрібна онлайн-торгівля. Група володіє власною електронною платіжною системою Alipay, програмним забезпеченням для управління підприємством, а також відсортованими за регіонами й галузями базами даних товарів і підприємств.

Comments are closed.

Send this to a friend